Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowe Kanigowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Wyszogrodzka,Płock(Nowe Kanigowo + 19 km)

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:659 m²

Dom przy ul. Rzecznej na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku jest gotowy do zamieszkania od pierwszego dnia bez remontu, bez zakupów, bez urządzania. W cenie otrzymujesz kompletne meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zdziarskiego

Wyszogrodzka,Płock(Nowe Kanigowo + 19 km)

860 000 zł250 m² 3 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Agora Nieruchomości poleca: dom na sprzedaż, płock, os.Wyszogrodzka. Miejscowość: płock Osiedle: wyszogrodzka Pow. użytkowa: 250m2 Pow. działki: 410m2 Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowe Miszewo

Nowe Miszewo(Nowe Kanigowo + 6 km)

690 000 zł304 m² 2 269,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z ogrodem i budynkiem gospodarczym - Nowe Miszewo, gm. Bodzanów Lokalizacja: nowe Miszewo, gm. Bodzanów, powiat płocki Powierzchnia całkowita domu: 304.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Liszyno

Liszyno(Nowe Kanigowo + 13 km)

699 000 zł259,40 m² 2 694,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

murowane z bloczków z betonu komórkowego gr. 12 i 24 cm ławy i stopy fundamentowe betonowe wylewane z betonu C20/25 zbrojone ściany fundamentowe murowane z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Grzybów

Grzybów(Nowe Kanigowo + 19 km)

649 000 zł85,83 m² 7 561,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Grzybów to urokliwa miejscowość, która stanowi idealne połączenie bliskości przyrody z dogodnym dostępem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy, jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brochocin

Brochocin(Nowe Kanigowo + 17 km)

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży energooszczędnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej okolicy pod Płockiem. Nieruchomość zapewnia komfort życia w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Saperska

Wyszogrodzka,Płock(Nowe Kanigowo + 19 km)

1 200 000 zł338 m² 3 550,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 338 m zlokalizowany 3 km od ścisłego centrum Płocka. Dwupiętrowy budynek idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Sienkiewicza

Kolegialna,Płock(Nowe Kanigowo + 19 km)

1 440 000 zł664,53 m² 2 166,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferta inwestycyjna na sprzedaż kamienica płock/śródmieście Przedmiotem sprzedaży jest obiekt składający się z 13 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 664,53m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bulkowo

Bulkowo(Nowe Kanigowo + 10 km)

449 900 zł88 m² 5 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż siedlisko, w którego skład wchodzi: murowany budynek mieszkalny (88m2) po częściowym remoncie, z możliwością adaptacji poddasza dwa budynki gospodarcze, murowane (161m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowe Sarnowo

Nowe Sarnowo(Nowe Kanigowo + 20 km)

280 000 zł82 m² 3 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 442 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kilkoma budynkami o zróżnicowanej funkcji i stanie technicznym. Teren ogrodzony siatką, uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Kanigowo

Nowe Kanigowo,mazowieckie

799 000 zł247 m² 3 234,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ogród | kurnik / sauna | stodoła | studnia | kuchnia zimowa | 2 piwnice ziemne Zapraszam Państwa do przytulnego, przestronnego domu z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij